• Żegluga Gdańska (Linia F1) Gdańsk - Hel - Gdańsk zobacz rozkład
    Ceny biletów w jedną stronę
    • 35
      normalny
    • 25
      ulgowy
    • 5
      rower

    Bilety ulgowe: przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej i akademickiej
    Przejazdy bezpłatne: Dzieci do lat 4

    Żegluga Gdańska
    kasa tramwaju wodnego - tel. 662 157 340
    Przystanki
    Gdańsk - Nabrzeże Motławy przy Baszcie Łabędź
    Hel - Port w Helu - Nabrzeże Zachodnie
    Dni kursowania
    28.06 do 31.08 codziennie
    Rozkład jazdy
    • Gdańsk Hel
      odjazd przyjazd
      8:30 10:20
      13:10 R 15:00 R
      17:50 R 19:40 R
    • Hel Gdańsk
      odjazd przyjazd
      10:50 R 12:40 R
      15:30 17:20
      20:10 R 22:00 R
    R - rejs rezerwowy (uruchamiany w przypadku dużego zainteresowania)
  • Żegluga Gdańska (Linia F2) Sopot - Hel - Sopot zobacz rozkład
    Ceny biletów w jedną stronę
    • 35
      normalny
    • 25
      ulgowy
    • 5
      rower

    Bilety ulgowe: przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej i akademickiej
    Przejazdy bezpłatne: Dzieci do lat 4

    Żegluga Gdańska
    kasa tramwaju wodnego - tel. 606 686 306
    Przystanki
    Hel - Port w Helu Nabrzeże Zachodnie
    Sopot- Molo w Sopocie
    Dni kursowania
    28.06 do 31.08 codziennie
    Rozkład jazdy
    • Sopot Hel
      odjazd przyjazd
      11:00 12:30
      15:00 R 16:30 R
    • Hel Sopot
      odjazd przyjazd
      13:00 R 14:30 R
      17:00 18:30
    R - rejs rezerwowy (uruchamiany w przypadku dużego zainteresowania)
  • Żegluga Gdańska Gdynia - Hel - Gdynia zobacz rozkład
    Ceny biletów w jedną stronę
    • 35
      normalny
    • 25
      ulgowy
    • 5
      rower

    Bilety ulgowe: przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej i akademickiej
    Przejazdy bezpłatne: Dzieci do lat 4

    Żegluga Gdańska
    kasa tramwaju wodnego - tel. +58 620 26 42
    Przystanki
    Gdynia
    Hel - Port w Helu - Nabrzeże Zachodnie
    Dni kursowania
    od 01.05 do 30.09.2014
    Rozkład jazdy
    • Gdynia Hel
      odjazd przyjazd
      10:00 11:00
      13:00 R 14:00 R
      16:30 R 17:30 R
    • Hel Gdynia
      odjazd przyjazd
      11:30 R 12:30 R
      15:00 16:00
      19:00 R 20:00 R
    R - rejs rezerwowy (uruchamiany w przypadku dużego zainteresowania)
  • ZTM Gdańsk (Linia F5) Żabi Kruk - Westerplatte zobacz rozkład
    Ceny biletów
    • 10
      normalny
    • 5
      ulgowy
    • 5
      rower

    Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie na statku. Bilety drukowane będą z kas fiskalnych. Bilet jest ważny na jeden przejazd od przystanku, na którym pasażer wsiadł do przystanku końcowego. Bilet należy zachować do kontroli.

    Informacja o uprawnieniach do ulg »
    ZTM Gdańsk
    tel. (58) 309 13 22
    Przystanki
    Żabi Kruk - Zielony Most - Targ Rybny - Wiosny Ludów - Nabrzeże Zbożowe - Twierdza Wisłoujście - Westerplatte
    Rozkład jazdy od 28.06. do 31.08.2014.
    • Kierunek
      Westerplatte
      rejs nr 1 rejs nr 2 rejs nr 3
      Żabi Kruk 9:30 12:35 16:05
      Zielony Most 9:42 12:47 16:17
      Targ Rybny 9:53 12:58 16:28
      Wiosny Ludów 10:04 13:09 16:39
      Nabrzeże Zbożowe 10:29 13:34 17:04
      Twierdza Wisłoujscie 10:36 13:41 17:11
      Westerplatte 10:49 13:54 17:24
      Latarnia morska 10:59 14:04 17:34
    • Kierunek
      Żabi Kruk
      rejs nr 1 rejs nr 2 rejs nr 3
      Latarnia Morska 11:02 14:07 17:37
      Westerplatte 11:15 14:47 17:50
      Twierdza Wisłoujscie 11:27 14:59 18:02
      Nabrzeże Zbożowe 11:34 15:06 18:09
      Wiosny Ludów 11:59 15:31 18:34
      Targ Rybny 12:10 15:42 18:45
      Zielony Most 12:21 15:53 18:56
      Żabi Kruk 12:30 16:02 19:05

    Nowe linie tramwaju wodnego F5 i F6 obsługiwane będą przez dwa małe statki: SONICA i SONICA I, których parametry techniczne zdeterminowane są przez warunki żeglugowo-nawigacyjne na rzece Stara Motława na odcinku od Zielonego Mostu ul. Stągiewnej do ul. Pod Zrębem/ Żabi Kruk, a zwłaszcza prześwity nad zwierciadłem wody pod mostami.

    Statki będą posiadać możliwość jednorazowego przewozu 40 osób i 5 rowerów. Wszyscy pasażerowie zapewnione mają miejsca siedzące w zabudowanym i przeszklonym salonie w celu ochrony przed zimnem lub deszczem.

  • ZTM Gdańsk (Linia F6) Targ Rybny - Narodowe Centrum Żeglarstwa zobacz rozkład
    Ceny biletów
    • 10
      normalny
    • 5
      ulgowy
    • 5
      rower

    Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie na statku. Bilety drukowane będą z kas fiskalnych. Bilet jest ważny na jeden przejazd od przystanku, na którym pasażer wsiadł do przystanku końcowego. Bilet należy zachować do kontroli.

    Informacja o uprawnieniach do ulg »
    ZTM Gdańsk
    tel. (58) 309 13 22
    Przystanki
    Targ Rybny - Wiosny Ludów - Sienna Grobla II - Tamka - Stogi - Narodowe Centrum Żeglarstwa
    Dni kursowania
    Codziennie od 01.05.2014
    Rozkład jazdy od 28.06. do 31.08.2014.
    • Kierunek Narodowe
      Centrum Żeglarstwa
      rejs nr 1 rejs nr 2 rejs nr 3
      Targ Rybny 10:00 13:10 16:35
      Sienna Grobla 10:08 13:18 16:43
      Wiosny Ludów 10:15 13:25 16:50
      Tamka 10:38 13:48 17:13
      Stogi- Górki Zachodnie 11:08 14:18 17:43
      Narodowe Centrum Żeglarstwa 11:17 14:27 17:52
    • Kierunek
      Targ Rybny
      rejs nr 1 rejs nr 2 rejs nr 3
      Narodowe Centrum Żeglarstwa 11:20 15:15 17:55
      Stogi- Górki Zachodnie 11:32 15:27 18:07
      Tamka 12:02 15:57 18:37
      Wiosny Ludów 12:25 16:20 19:00
      Sienna Grobla 12:32 16:27 19:07
      Targ Rybny 12:37 16:32 19:12